Contact

Vestigingsadres:

Tennisvereniging De Hellekens
Burg. Van Woenseldreef 17
5527 JN Hapert

Tel. 0497-384497

Postadres:

Tennisvereniging De Hellekens
Postbus 69
5527 ZH Hapert

E-mail adressen:

Voorzitter
Patrick Adriaanse
0497-387897
e-mail: voorzitter@dehellekens.nl

Secretaris
Carola van Doorn
0497-384822
e-mail: secretaris@dehellekens.nl

Penningmeester
Edwin Meijerink
e-mail: penningmeester@dehellekens.nl

Technische en trainingscommissie
Remco Pijnenburg
0497-843264
e-mail: tc@dehellekens.nl

Jeugdcommissie
Patrick Adriaanse
0497-387897
e-mail: jc@dehellekens.nl

Barcommissie
Mieke Boogaers
0497-385648
e-mail: hellekeet@dehellekens.nl

 

Ledenadministratie
Mieke Dirks
0497-382215
e-mail: ledenadmin@dehellekens.nl

KNLTB Competitie
Leny Totté
0497-682127
e-mail: competitie@dehellekens.nl

Webmaster
Cees Bles
e-mail: webmaster@dehellekens.nl

Sponsoring
Martijn en Yvonne
e-mail: sponsoring@dehellekens.nl

Beheerder afhangbord
Cees Bles
tel. 0497-381546
e-mail: afhangen@dehellekens.nl

Aanvraag publicatie digitaal formulier
Promojo.nl
e-mail: info@promojo.nl

Inzending foto's tbv publicatie website
e-mail: webmaster@dehellekens.nl

Agenda

20 september 2017 tot 04 oktober 2017