Competitie KNLTB

Competitie Voorjaar 2020

Op 4 april gaat de KNLTB voorjaarscompetitie weer van start! Op 9 april staat de eerste wedstrijd voor teams van De Hellekens op het programma.

Gedurende 9 weken gaan zij weer de strijd aan met andere tennisteams uit de regio.

Heb je zin en tijd om onze clubgenoten aan te komen moedigen, dan vind je in het onderstaande overzicht de uit en thuis spelende teams.

De Hellekeet is op de dagen dat de teams thuis spelen geopend voor een drankje. LET OP! Betalingen kunnen vanaf dit jaar alleen nog met pin.

Hopelijk zien we je op ons tennispark!

Datum Schema Thuisspelend team Uitspelend team
9-4 Dames Dub Donderdag Middag  -4e kl.-Afd. 1 TOS BERGEIJK 4 DE HELLEKENS 2
9-4 Dames Dub Donderdag Middag  -2e kl.-Afd. 1 DUYSEL 1 DE HELLEKENS 1
9-4 Dames Dub 17+ Donderdag Avond  -5e kl.-Afd. 6 DE HELLEKENS 1 DUYSEL 3
10-4 Heren Dub 50+ Vrijdag Middag  -3e kl.-Afd. 12 ELTV 1 DE HELLEKENS 1
10-4 Dames Dub 35+ Vrijdag Avond  -4e kl.-Afd. 11 TEGENBOSCH 4 DE HELLEKENS 2
10-4 Heren Dub 35+ Vrijdag Avond -3e kl.-Afd. 19 MEERHOVEN 4 DE HELLEKENS 1
10-4 Heren Dub 17+ Vrijdag Avond -2e kl.-Afd. 31 DOMMELEN 1 DE HELLEKENS 1
10-4 Dames Dub 35+ Vrijdag Avond  -1e kl.-Afd. 4 DOMMELEN 1 DE HELLEKENS 1
16-4 Dames Dub Donderdag Middag - 4e kl.-Afd. 1 DE HELLEKENS 2 QUIRIJN 1
16-4 Dames Dub Donderdag Middag  -2e kl.-Afd. 1 DE HELLEKENS 1 DE KIENEHOEF 1
16-4 Dames Dub 17+ Donderdag Avond  -5e kl.-Afd. 6 TOS BERGEIJK 6 DE HELLEKENS 1
17-4 Heren Dub 50+ Vrijdag Middag  -3e kl.-Afd. 12 DE HELLEKENS 1 DE LISSEVOORT 1
17-4 Dames Dub 35+ Vrijdag Avond  -4e kl.-Afd. 11 DE HELLEKENS 2 DE LISSEVOORT 5
17-4 Heren Dub 35+ Vrijdag Avond -3e kl.-Afd. 19 DE HELLEKENS 1 VLTC VELDHOVEN 2
17-4 Heren Dub 17+ Vrijdag Avond -2e kl.-Afd. 31 DE HELLEKENS 1 DORPLEIN 1
17-4 Dames Dub 35+ Vrijdag Avond  -1e kl.-Afd. 4 DE HELLEKENS 1 DE RAUWBRAKEN 1
23-4 Dames Dub Donderdag Middag  -4e kl.-Afd. 1 METZPOINT 3 DE HELLEKENS 2
23-4 Dames Dub Donderdag Middag  -2e kl.-Afd. 1 NIJNSEL 1 DE HELLEKENS 1
23-4 Dames Dub 17+ Donderdag Avond  -5e kl.-Afd. 6 DE HELLEKENS 1 BLADEL 3
24-4 Heren Dub 50+ Vrijdag Middag  -3e kl.-Afd. 12 STEENSEL 1 DE HELLEKENS 1
24-4 Dames Dub 35+ Vrijdag Avond  -4e kl.-Afd. 11 TOS BERGEIJK 5 DE HELLEKENS 2
24-4 Heren Dub 35+ Vrijdag Avond -3e kl.-Afd. 19 DAVID LLOYD-1 DE HELLEKENS 1
24-4 Heren Dub 17+ Vrijdag Avond -2e kl.-Afd. 31 DE HELZE 2 DE HELLEKENS 1
24-4 Dames Dub 35+ Vrijdag Avond  -1e kl.-Afd. 4 TOS BERGEIJK 1 DE HELLEKENS 1
7-5 Dames Dub Donderdag Middag  -4e kl.-Afd. 1 DE HELLEKENS 2 SON EN BREUGEL 1
7-5 Dames Dub Donderdag Middag  -2e kl.-Afd. 1 DE HELLEKENS 1 PELLIKAAN GOIRLE 1
7-5 Dames Dub 17+ Donderdag Avond  -5e kl.-Afd. 6 FIDOTE 1 DE HELLEKENS 1
8-5 Heren Dub 50+ Vrijdag Middag  -3e kl.-Afd. 12 DE HELLEKENS 1 BLADEL 1
8-5 Dames Dub 35+ Vrijdag Avond  -4e kl.-Afd. 11 DE HELLEKENS 2 FIDOTE 3
8-5 Heren Dub 35+ Vrijdag Avond -3e kl.-Afd. 19 DE HELLEKENS 1 BEST 4
8-5 Heren Dub 17+ Vrijdag Avond -2e kl.-Afd. 31 DE HELLEKENS 1 GENNEPER PARKEN 3
8-5 Dames Dub 35+ Vrijdag Avond  -1e kl.-Afd. 4 DE HELLEKENS 1 DE YPELAER-H'BEEK 2
14-5 Dames Dub Donderdag Middag  -2e kl.-Afd. 1 METZPOINT 1 DE HELLEKENS 1
14-5 Dames Dub Donderdag Middag  -4e kl.-Afd. 1 DE KIENEHOEF 7 DE HELLEKENS 2
14-5 Dames Dub 17+ Donderdag Avond  -5e kl.-Afd. 6 DE HELLEKENS 1 WESTERHOVEN 2
15-5 Heren Dub 50+ Vrijdag Middag  -3e kl.-Afd. 12 DE HELLEKENS 1 TOS BERGEIJK 4
15-5 Dames Dub 35+ Vrijdag Avond  -4e kl.-Afd. 11 LEENDE 4 DE HELLEKENS 2
15-5 Heren Dub 35+ Vrijdag Avond -3e kl.-Afd. 19 OIRSCHOT 1 DE HELLEKENS 1
15-5 Heren Dub 17+ Vrijdag Avond -2e kl.-Afd. 31 METZPOINT 1 DE HELLEKENS 1
15-5 Dames Dub 35+ Vrijdag Avond  -1e kl.-Afd. 4 DE KIENEHOEF 1 DE HELLEKENS 1
22-5 Heren Dub 50+ Vrijdag Middag  -3e kl.-Afd. 12 VALKENSWAARD 3 DE HELLEKENS 1
22-5 Dames Dub 35+ Vrijdag Avond  -4e kl.-Afd. 11 DE HELLEKENS 2 METZPOINT 4
22-5 Heren Dub 35+ Vrijdag Avond -3e kl.-Afd. 19 DE HELLEKENS 1 DE YPELAER-H'BEEK 2
22-5 Heren Dub 17+ Vrijdag Avond -2e kl.-Afd. 31 DE HELLEKENS 1 VESSEM 1
22-5 Dames Dub 35+ Vrijdag Avond  -1e kl.-Afd. 4 DE HELLEKENS 1 GOIRLE 1
28-5 Dames Dub Donderdag Middag  -4e kl.-Afd. 1 DE HELLEKENS 2 WETTENSEIND 2
28-5 Dames Dub Donderdag Middag  -2e kl.-Afd. 1 DE HELLEKENS 1 DE KORREL 1
28-5 Dames Dub 17+ Donderdag Avond  -5e kl.-Afd. 6 MEERHOVEN 5 DE HELLEKENS 1
29-5 Heren Dub 50+ Vrijdag Middag  -3e kl.-Afd. 12 DE HELLEKENS 1 DE HELZE 1
29-5 Dames Dub 35+ Vrijdag Avond  -4e kl.-Afd. 11 ELTV 2 DE HELLEKENS 2
29-5 Heren Dub 35+ Vrijdag Avond -3e kl.-Afd. 19 PRINSEJAGT 1 DE HELLEKENS 1
29-5 Heren Dub 17+ Vrijdag Avond -2e kl.-Afd. 31 DE MAST 1 DE HELLEKENS 1
29-5 Dames Dub 35+ Vrijdag Avond  -1e kl.-Afd. 4 HTC SON 1 DE HELLEKENS 1
4-6 Dames Dub Donderdag Middag  -2e kl.-Afd. 1 BEST 1 DE HELLEKENS 1
4-6 Dames Dub 17+ Donderdag Avond  -5e kl.-Afd. 6 DE HELLEKENS 1 RIETHOVEN 2

Agenda